• Suprantame, jog gydymas, o ypač dantų implantacija ir protezavimas, kartais gali tapti nemenku finansiniu iššūkiu. Mūsų tikslas - sveiki ir laimingi pacientai, todėl kartu su partneriu MOKILIZINGAS išskirtinai tik TINAS - D. Sabestino odontologijos klinikos pacientams siūlome paslaugas su atidėto mokėjimo galimybe! Išskirtines MOKILIZINGO sąlygas sudaro:

  1. Lankstus sutarties terminas - nuo 6 iki 60 mėnesių

  2. Plačios finansuojamos sumos ribos - nuo 50 iki 10 000 eurų

  3. Jokių palūkanų - palūkanos 0%

  4. Minimalus administravimo mokestis - tik 0,45-0,5%

  Sutarties sudarymo procesas yra labai greitas, o viskas, ko reikia - tik jūsų Lietuvos Respublikos piliečio pasas arba Asmens tapatybės kortelė. • Kokia bus MOKILIZINGO mėnesinė įmoka, jei mano norima įsigyti paslauga kainuoja 1000 eurų?

  Įsigijant paslaugą su MOKILIZINGO atidėto mokėjimo galimybe, nėra taikomos palūkanos - tik 0,45-0,5% mėnesinis administravimo mokestis, todėl paslauga beveik nepabrangsta. Lentelėje pateikiame pavyzdį, kaip apskaičiuojamos mėnesinės įmokos ir grąžinama suma vienam tūkstančiui eurų. Jeigu norėtumėte visą sumą grąžinti anksčiau, dar nepasibaigus sutarties terminui - puiku, visada perskaičiuojame paslaugos pabrangimą ir jums nebereikės mokėti administracinio mokesčio!

  Turite klausimų? Kreipkitės ir mes į juos atsakysime!

  Tel.:+370 680 18280
  El. Paštas.:info@tinasklinika.lt