• Šiais laikais nuo skaitmeninių technologijų neatsiejama ne tik mūsų kasdienybė, bet ir odontologija. Viena iš jų - skaitmeninis protezavimas.

  Tradicinis atspaudų nuėmimas, spaudžiant masę proe dantų specialiu šaukštu, jau tampa tik nemaloniu prisiminimu. TINAS klinikoje neigiamų pojūčių nuimant dantų atspaudus išvengti padeda nauja technologija - intraoralinis skeneris. Tai - išmanusis burnos 3D skenavimas. Jo metu gaunamas skaitmeninis burnos ertmės atvaizdas, nenaudojant jokių šaukštu burnoje spaudžiamų masių ir nesukeliant pacientui pykinimo ar diskomforto. Atlikus skenavimą, burnos situacija iškart matoma kompiuterio ekrane ir odontologas gali ją analizuoti, vaizdžiai kartu paaiškindamas ir pacientui. Vienas didžiausių privalumų yra tai, jog protezuojant estetinę zoną (priekinius dantis), pacientui jau pirmo vizito metu preliminariai gali būti parodoma jo būsima šypsena - kompiuteryje sumodeliuojamas idealių pacientui dantų atvaizdas.

  Skaitmeninio protezavimo privalumai

  Greitis - nuskenavus dantis, informaciją gydytojas gali dantų gamybos laboratorijai perduoti internetu tą pačią sekundę. Taip greičiau pradedami ir baigiami dantų protezų gamybos darbai.

  Tikslumas - skaitmeninių sistemų pagalba tikslau galima įvertinti būsimų dantų protezų parametrus. Tai leidžia pagaminti tikslesnes ir ilgaamžiškesnes dantų restauracijas.

  Patogumas - procedūra pacientui yra gerokai malonesnė, nes nenaudojamos jokios burnoje šaukštu prie dantų spaudžiamos medžiagos. Be to - skaitmeninių technologijų dėka, mažėja dantų protezavimo procedūrai reikalingas vizitų skaičius.

  Žemesnė kaina - kadangi skaitmeninės technologijos reikalauja retesnių paciento vizitų, todėl mažėja ir gydymui reikalingos išlaidos.

  Norite išbandyti naujas skaitmenines technologijas ir jūs? Kviečiame užsiregistruoti konsultacijai!