Paslaugos

Klinikoje teikiamos visos odontologijos paslaugos

Dantų implantacija

Dantų implantacija - bene pažangiausias netektų dantų atstatymo būdas, leidžiantis atkurti prarastus dantis nešlifuojant (nepažeidžiant) šalia esančių natūralių dantų bei suteikiantis galimybę, net ir neturint burnoje nei vieno danties, turėti visavertį kramtymą bei mėgautis kietu maistu, jaučiant visą jo skonį.

Dantų implantai - tai dirbtinės šaknys, kaule pakeičiančios natūralių prarastų dantų šaknis. Jie gaminami iš titano - geriausiai žmogaus organizmo priimamo metalo - arba dar geresnių savybių šio metalo lydinių, pavyzdžiui iš patentuoto Straumann Roxolid titano-cirkonio lydinio, kuris yra 30% tvirtesnis už įprastą medicininį titaną, bei pasižymi geresniu prigijimu ir 6-60 kartų mažesne implanto atmetimo rizika.

Dantų implantai pasižymi itin plačiomis panaudojimo galimybėmis ir yra pranašesni už kitas, tradicines prarastų dantų atstatymo metodikas, kadangi implantu atkurto danties vietoje kaulas gauna krūvį ir nebetirpsta, be to kramtymo funkcija, sąkandis ir estetika yra atstatomi visiškai. Jie ypatingai tinkami:

Kai trūksta vieno danties - į prarasto danties vietą įsriegiamas implantas ir pagaminama karūnėlė (vainikėlis) ant implanto. Šis metodas pranašesnis už gretimų defektui dantų protezavimą tiltu, kadangi išvengiama dantų šlifavimo bei apkrovimo didesniu, natūraliai jiems nebūdingu krūviu (jeigu trūkstant vieno danties protezuojama tiltu - 2 dantys turi dalintis trijų dantų krūvį), kuris kai kuriais atvejais gali turėti įtakos dantų ilgaamžiškumui.

Kai trūksta kelių dantų - galima pagaminti tiltą ant implantų, vėlgi išvengiant gretimų dantų šlifavimo ir apkrovimo.

Kai trūksta visų dantų - priklausomai nuo situacijos, įsukus 4-6 implantus galima pagaminti visos burnos neišimamus protezus, visiškai atstatančius šypseną, sąkandį ir kramtymo efektyvumą.

Išimamų protezų stabilizacijai - įsukus vos 2 implantus, galima pagaminti ar pritaikyti jau nešiojamus išimamus protezus taip, kad žymiai pagerėtų jų laikymasis burnoje, kramtymo efektyvumas bei skonio jutimas, kurie, dažniausiai prie išimamų protezų, būna gerokai prastesni.

Dantų implantacijos procedūra susideda iš kelių etapų:

1. Konsultacijos ir gydymo plano sudarymo - atlikus 3D kompiuterinės tomografijos tyrimą, kruopščiai sudaromas individualus kiekvienam pacientui gydymo dantų implantais planas, parenkami implantai, apskaičiuojama gydymo kaina, prireikus atspausdinamas chirurginis gidas.

2. Implanto įsriegimo - 1-2 valandas trunkančios beskausmės operacijos metu įsriegiamas reikiamas implantų kiekis. Po savaitės yra pašalinami siūlai ir implantai paliekami 3-4 mėnesiams gyti (suaugti su kaulu).

3. Implanto atidengimo - nedidelės procedūros metu implantai yra atidengiami ir ant jų užsukamas specialus varžtelis - gijimo galvutė.

4. Implantų protezavimo - implantai nuskenuojami 3D intraoraliniu skeneriu (nuimamas skaitmeninis atspaudas) arba nuimami atspaudai protezų gamybai ir pagaminti protezai pritvirtinami prie implantų. Plačiau apie protezavimą galite sužinoti skyrelyje „dantų implantų protezavimas“.

Kartais pasirinkus dantų implantaciją dėl anksčiau netektų dantų vietoje įvykusio kaulo patirpimo yra reikalingas kaulo priauginimas (augmentacija) arba sinuso dugno pakėlimas (kai planuojama implantuoti viršutinio žandikaulio šoninių dantų srityje). Ar reikalinga kaulo augmentacija arba sinuso pakėlimas - gydytojas įvertina konsultacijos metu, dar prieš pradedant implantaciją.

TINAS - D. Sabestino odontologijos klinikoje implantaciją atlieka tik profesionalūs, turintys ilgametę patirtį ir nuolat implantologijos žinias gilinantys gydytojai burnos chirurgai. Klinikoje implantacijai naudojame tik aukščiausios kokybės ir laiko patikrintus žinomų gamintojų dantų implantus:

Straumann Roxolid SLActive - šveicariški iš patentuoto Roxolid (titano ir cirkonio) lydinio pagaminti implantai, turintys ypatingą nanotechnologijomis modifikuotą implanto paviršių, kuris žymiai pagreitina gijimą bei padidina implanto prigijimo tikimybę iki 99-100% net ir sudėtingais atvejais. Šiems implantams gamintojas taiko viso gyvenimo garantiją - pacientui netekus implanto, Straumann nemokamai pakeičia implantą bei sumoka kompensaciją paciento pergydymui. Implanto kaina - 650€.

Strauman Roxolid SLA - iš jau anksčiau minėto Roxolid (titano ir cirkonio) lydinio pagaminti dantų implantai, pasižymintys 98,4% implanto prigijimo rodikliu. Implanto kaina - 580€.

Medentika - vokiški Straumann grupei priklausančios įmonės gaminami implantai, pasižymintys itin puikiu kainos ir kokybės santykiu. Implanto kaina - 400€.

Bredent - vokiški implantai, pasižymintys itin dideliu pritaikomumu. Implanto kaina - 400€.

Megagen - Pietų Korėjoje iš gryno titano gaminami dantų implantai. Implanto kaina - 450€.

D. Sabestino odontologijos klinikoje TINAS už dantų implantacijos paslaugas galite atsiskaityti išsimokėtinai, itin palankiomis Mokilizingas sąlygomis. Norėdami sužinoti daugiau spauskite ČIA

Kainos

Dantų protezavimas

Dantų protezavimas - viena iš dažniausių odontologinių procedūrų, skirta atstatyti prarastus ar stipriai dantų ėduonies pažeistus dantis. Ilgą laiką dantų protezavimas buvo atliekamas primityviai dėmesį kreipiant tik į funkciją - kad žmogus galėtų sukramtyti maistą - estetiką paliekant antrame plane. Tačiau laikai pasikeitė ir šiuolaikinės protezavimo technologijos bei metodikos mums leidžia ne tik patikimai atkurti prarastą sąkandį ar kramtymo funkciją, bet ir grąžinti (ar suteikti) pacientui gražią ir estetišką šypseną. Kitaip tariant - protezavimas tapo procedūra, kuri teikia ne tik praktinę naudą sveikatai, bet ir suteikia galimybę vėl pasitikėti savimi bei drąsiai šypsotis.

Dantų protezavimas prasideda nuo konsultacijos - jos metu atliekame pilną paciento ištyrimą, sudarome individualų kiekvienam pacientui gydymo planą bei jį pristatome pacientui. Plane visapusiškai apžvelgiame esamą dantų ar burnos būklę, pristatome kelis gydymo variantus, iš kurių pacientas gali rinktis, įvertiname skirtingų gydymo variantų trukmę bei kainą - taip kartu su pacientu parenkamas tinkamiausias dantų protezavimo būdas.

D. Sabestino odontologijos klinikoje TINAS atliekamas visų rūšių dantų ar implantų protezavimas išimamais ar neišimamais protezais:

Fiksuoti (neišimami) dantų protezai:

1. Laminatės (venyrai) - estetiniam protezavimui naudojamos keramikos plokštelės. Ilgaamžiškesnė ir gražesnė alternatyva estetiniam plombavimui.

2. Keraminiai įklotai/užklotai - naudojami, kai dantys per daug pažeisti, kad būtų galima atstatyti plombomis.

3. Vainikėliai (karūnėlės) - gaminami tada, kai smarkiai būna pažeistas visas danties vainikas. Gali būti gaminami iš itin estetiškos ir žmogaus organizmui priimtinos bemetalės keramikos arba ne tokios estetiškos ir mažesniu biosuderinamumu pasižyminčios metalokeramikos.

4. Tiltiniai protezai - tradicinis dantų protezavimo būdas, naudojamas tada, kai prarandami vienas ar keli dantys. Siekiant išvengti defektui gretimų dantų šlifavimo bei nenatūralaus jų apkrovimo, šią technologiją vis labiau pakeičia implantai.

5. Fiksuoti daliniai protezai ant implantų - vainikėliai ir tiltai ant implantų. Lyginant su tiltais ant dantų - šie protezai yra gerokai pranašesni ir ilgaamžiškesni, kadangi gretimi dantys nešlifuojami, jiems netenka didesnis netektų krūvis, lengvesnė ir patogesnė šių protezų priežiūra.

6. Fiksuoti pilni protezai ant implantų (all-on-4 ir all-on-6)- taikant šį protezavimo būdą, galima ant 4 arba 6 implantų atstatyti visus dantis, netgi neturint nei vieno danties dantų lanke. Tokie protezai geriausiai atstato kramtymo funkciją bei veido estetiką, todėl yra geriausias ir patogiausias bedančių žandikaulių protezavimo metodas.

Išimami dantų protezai: - naudojami tada, kai dėl tam tikrų aplinkybių (didelio kaulo trūkumo, finansinių priežasčių) netinka gydymas implantais arba fiksuotais protezais. Šie protezai pigesni, tačiau ne tokie patogūs, prasčiau laikosi burnoje (kartais tenka naudoti protezų klijus), kramtymo funkciją atkuria tik iki 30%:

1. Plokštelės - gali būti kietos ar minkštos (termoplastinės). Jas galima naudoti tiek visiškai neturint dantų, tiek likus vos keliems dantims. Norint pagerinti kramtymo efektyvumą ar laikymąsi burnoje - galima pagaminti naujas plokšteles ar pritaikyti esamas fiksavimui ant implantų.

2. Lanko atraminiai protezai - pagaminti iš metalinio ar termoplastinio (dantų spalvos) karkaso su plastmasinėmis dantenomis ir dantimis. Lanko atraminiai protezai neuždengia viso gomurio ar paliežuvio, tvirtai fiksuojasi burnoje ir užtikrina geresnį nei plokštelėmis kramtymo efektyvumą.

3. Išimami protezai su fiksacija ant implantų - vos ant 2-4 implantų fiksuojami išimami protezai žymiai pagerina kramtymo efektyvumą ir skonio jutimą bei užtikrina tvirtą protezo laikymąsi burnoje. Neretu atveju ant implantų įmanoma pritaikyti ir jau nešiojamas plokšteles.

Jei norite daugiau sužinoti apie skirtingas dantų protezų rūšis bei medžiagas, iš kurių jie gaminami - rekomenduojame perskaityti mūsų dantų protezavimo gidą, kurį galite rasti paspaudę čia.

D. Sabestino odontologijos klinikoje TINAS už dantų protezavimo paslaugas galite atsiskaityti išsimokėtinai, itin palankiomis Mokilizingas sąlygomis. Norėdami sužinoti daugiau spauskite ČIA

Kainos

Burnos chirurgija

D. Sabestino odontologijos klinikoje TINAS atliekamas pieninių ir nuolatinių dantų bei jų šaknų šalinimas, protinių dantų operacinis (kai dantys neišdygę, dygsta netaisyklingai) ir neoperacinis rovimas. Taip pat teikiamos ir kitos burnos chirurgijos paslaugos:

Liežuvio ar lūpos pasaitelių plastikos

„Dantenų šypsenos“ korekcija

Cistų operacijos

Klinikinio danties vainiko prailginimo operacija

Dantenų recesijos plastika

Sinuso dugno pakėlimas, kaulo augmentacija ir kitos.

Kainos

Dantų plombavimas

Klinikoje ėduonies pažeistų dantų plombavimas ir nekokybiškų plombų keitimas atliekamas itin aukštos kokybės kompozicinėmis plombomis, kurių atspalvis ir skaidrumas visiškai atitinka natūralių danties audinių atspalvį, o savybės yra artimos natūraliems danties audiniams. Taip pat - norintiems pagerinti dantų estetiką siūlome estetinį plombavimą, kuriuo galima pakeisti dantų formą, sumažinti ar uždaryti tarpdančius, koreguoti sąkandį.

Kainos

Estetinis plombavimas

Tai procedūra, kurios metu itin estetiškomis plombomis yra pakeičiama danties forma ir spalva, panaikinami nedideli dantų tarpai ar susigrūdimai, atstatomi nuskilę ir nudilę dantys, koreguojamas sąkandis. Estetinis plombavimas yra sąlyginai greita ir nebrangi procedūra, norintiems turėti tobulą šypseną!

Kainos

Dantų balinimas

Jeigu dantų spalva jums trukdo drąsiai šypsotis - siūlome išbandyti dantų balinimą mūsų klinikoje saugia ir itin efektyvia fläsh. LED technologija.Vos po vieno porą valandų trunkančio vizito stebimas ryškus dantų spalvos išbalimas. Procedūrą išbandę pacientai teigia, jog dantų balinimas jiems padėjo pradėti žymiai daugiau šypsotis bei labiau pasitikėti savo šypsena!

Kainos

Šaknų kanalų gydymas

Endodontinis (šaknų kanalų) gydymas ir pergydymas klinikoje atliekamas pasitelkiant mikroskopą ir pažangias optines sistemas.

Kainos

Periodontologija

Periodonto ligos (periodontitas/parodontozė) - tai dantį supančių audinių pažeidimai, kuriems progresuojant dantys tampa paslankūs ir galiausiai yra prarandami. Tyrimų duomenimis, Lietuvoje beveik 90% žmonių turi tam tikro sunkumo periodontito požymių, tad labai svarbu nedelsti ir laiku kreiptis į gydytoją odontologą, kad šį procesą galėtume sustabdyti!

Kainos

Vaikų dantų gydymas

Vaikų dantukų priežiūra yra tokia pat svarbi ar netgi svarbesnė nei suaugusiųjų, nes netekus pieninių dantukų per anksti ar nuolatinių dantukų jauname amžiuje gali smarkiai sutrikti visos kramtymo sistemos vystymąsis. Mūsų draugiški ir malonūs gydytojai pasistengs, jog jūsų vaikučio dantukais būtų pasirūpinta kiek įmanoma švelniau, jo neišgąsdinant, o po vizito mažuosius už drąsą apdovanos mažomis dovanėlėmis!

Kainos

Burnos higiena ir profilaktika

Net ir itin kruopščiai šepetėliu valantis dantis, ne visada yra pašalinamos visos apnašos. Ilgainiui jos virsta dantų akmenimis, kurie gali tapti dantenų kraujavimo, blogo burnos kvapo ar net sunkios periodonto ligos priežastimi. Sprendimas - profesionali burnos higiena, atliekama ultragarsiniu skaleriu, instrumentais ir sodapūte. Po procedūros būsite maloniai nustebinti gaivos ir komforto pojūčiu, švelnesniais ir šviesesniais dantimis bei užkirsite kelią burnos ligų atsiradimui!

Kainos

Bruksizmo gydymas

Tai - griežimo dantimis gydymas kapomis - specialiais plastikiniais prietaisais, dedamais ant dantų kramtomųjų paviršių. Kapos šiek tiek pakelia sukandimą ir amortizuoja griežimo metu sukeliamas jėgas. Tai padeda apsaugoti ir dantų paviršius nuo dėvėjimosi, ir sąnarį bei raumenis nuo neigiamų pokyčių. Profilaktiškai nešiojant kapą naktimis dantys ir sąnariniai paviršiai nedyla, pašalinama raumenų įtampa.

Kainos

Dantų tiesinimas kapomis

Dantų tiesinimas skaidriomis kapomis

Kainos

2D ir 3D rentgeno tyrimai

Klinikoje panoraminėms nuotraukoms ir 3D tyrimams atlikti naudojamas itin saugus aukščiausio detalumo kompiuterinis tomografas Hyperion X5 3D:

Maksimalus tikslumas - leidžia aukšta raiška atkurti paciento galvos anatomiją 3D erdvėje. Tai padeda gydytojui atlikti procedūras didžiausiu tikslumu.

Minimali spinduliuotė - speciali technologija leidžia iki minimumo sumažinti apšvitą, tuo pačiu išgaunant maksimalų tyrimo rezultatą.

Individualizuoti kiekvienam pacientui tyrimai - tyrimo laukas reguliuojamas individualiai kiekvienam pacientui. Tai reiškia, jog galima tirti tiek specifinę žandikaulio dalį, tiek visą galvą.

Kartu su 3D kompiuteriniu tomografu naudojama programinė įranga leidžia tiksliai planuoti implantacijas, ortodontinį bei kitą gydymą. Visa tai - sėkmingai diagnostikai ir maksimaliai geram gydymo rezultatui užtikrinti.

Kainos
 • 21
  Metai patirties
 • 20000
  Laimingų pacientų
 • 8
  Odontologijos profesionalai
 • 5
  Žvaigždučių gydymo patirtis